Infolinka ZDARMA: 800 888 448

po–pá (pracovní dny) 9–18 hod.

Zbývá 3 000 Kč do dopravy ZDARMA
0 Košík
   

BEYERDYNAMIC DT 770 PRO 32

Uzavřená studiová sluchátka

Občas se dárek netrefí do vkusu. Proto u nás můžete všechny zakoupené nepoužité dárky až do 15. 1. 2025 zdarma vyměnit za poukaz na nákup nebo rovnou vyměnit dárek za něco jiného (více zde)
30 dní na vrácení zboží
Záruka: 2 roky
Kalkulačka splátek
Pojištění nástroje
Více informací: 800 888 448
Uzavřená studiová sluchátka
Uzavřená studiová sluchátka, 32 ohmů, rovný kabel (jednostranný), stereo jack / 1/4" adapter

Odkaz na stránky výrobce Beyerdynamic

Něco o výrobci:
Počátky společnosti se datují do roku 1924, kdy byl zakladatel firmy, Eugen Beyer natolik fascinován možnostmi rozvíjejícího se fenoménu elektroakustiky, nahrávání a komunikační techniky, že místo akademické kariéry začal v Berlíně konstruovat a vyrábět reproduktory pro ozvučení kin. Zlomovým okamžikem pro vývoj jeho firmy byl rok 1937, kdy na trh uvedl první dynamická sluchátka na světě s typovým označením DT 48. Jejich provedení bylo vpravdě inovátorskou realizací myšlenky podání akustického signálu v uzavřeném prostředí, odizolovaném od vnějších rušivých efektů místnosti a okolí. Toto řešení se zachovalo prakticky bezezměn až do současnosti, změny zaznamenaly pouze použité materiály. Dalším krokem kupředu byl v roce 1929 vývoj dynamického moderátorského mikrofonu M19, který se stal na dlouhá léta standardem v německých rozhlasových studiích a zajména ve státní "Reichsrundfunkgesellschaft".

Šedesátá léta se u značky Beyerdynamic nesou jak ve znamení dalšího vývojářského úspěchu firmy světového unikátu, prvního bezdrátového mikrofonu „Transistophone", který se začal sériově vyrábět v roce 1962. O rok později pokračoval věklas značky díky obrovskému úspěchu modelu M88 (nyní se vyrábí v modernizované variantě M88TG). Ten byl nejenom jedním z nejvyhledávanějších mikrofonů mezi umělci těchto let, ale stal se i vítězem ve výběrovém řízení pro ozvučení první oficiální návštěvy britské královny Alžběty v Austrálii.

Snad ještě výraznější okamžik zaznamenala firma v roce 1966 kdy se historicky první turné skupiny Beatles po Německu odehrávalo za exkluzivní asistence mikrofonu typu E1000. O další historický převrat se postaralo vývojové oddělení firmy Beyerdynamic uvedením prvního z nové řady páskových mikrofonů M500, čímž dalo vědět světu, že páskové mikrofony mohou být dostatečně odolné a spolehlivé i pro náročný provoz při ozvučování koncertů.

Po roce 1970 byly asi nejvýznamnějšími produkty kvadrofonní sluchátka DT204 a první elektrostatická ET1000. Další vývoj pak představují špičková dynamická sluchátka DT880, o něco málo později následovaná typy DT770 a DT990. Tato dvojice výrobků se vyznačovala frekvenčním průběhem vhodným nejenom pro audiofily, ale i pro kritický studiový poslech při nahrávání i při mixu. Společně se studiovým kondenzátorovým mikrofonem MC740, který je vybaven devítipolohovým přepínáním směrové charakteristiky, vytvořili nejlepší nabídku produktů v tomto oboru.

V roce 1987, kdy Beyerdynamic oslavil padesáté „narozeniny" sluchátek DT48, uvádějí v souvislosti s muzikálem „Cats" v Amsterdamu 18kanálovou bezdrátovou sadu. Rok poté se prosazují headsetem DT108/DT109 na Olympijských hrách v Soulu. Rok 1989 byl významný nejen pro nás, ale také pro značku Beyerdynamic. V tomto roce totiž byly uvedeny na trh první mikrofony extrémně robustní konstrukce řady TG-X, určené pro ozvučovací aplikace (TG-X znamená „TourinG eXtreme“)

Rok devadesátý byl ve znamení nástupu inovovaného studiového stereofonního kondenzátorového mikrofonu s typovým označením MC742, polovina devadesátých let zase rozvoje bezdrátové UHF technologie v podobě systému U600 s PLL syntézou. Nástup digitální technologie se objevuje v roce 1996 s příchodem prvního digitálního mikrofonu MCD100, se který, společnost Beyerdynamic přišla o dobrých sedm let dříve, než konkurenční Neumann vyvinul svůj fialový systém „Solution D“. Tentýž rok se trh začal zajímat i o miniaturní klopové mikrofony pro televizní praxi, které jsou u Beyerdynamic reprezentován studiovým typem MCE7. O rok později se na trhu objevují VHF bezdrátové systémy S200 a S300 a model U600 je použit ve 32kanálové verzi pro muzikál „Kráska a Zvíře". Výrazné uvolnění pohybu na pódiu znamená pro hudebníky i moderátory zavedení „In-ear-Monitoringu", který tato značka uvedla do výroby v podobě modelu SMS600 začátkem roku 1998.

Tento rok byl dalším průlomovým rokem v politice společnosti, neboť firma konečně zúročila svůj vývoj na poli konferenčních systémů. Na sklonku roku byly totiž uvedeny první dva modely konferenčních systémů pod označením MCS a MCW. S tím je spojeno další světové prvenstvní, neboť model MCW je prvním systémem na světě s bezdrátově řešenou předsednickou stanicí.

Nástup éry domácích studií odráží také rok 1999, který přinesl rozšíření nabídky kondenzátorových mikrofonů o sérii MCE 90 a vývoj digitálních mikrofonů MCD 801/803/805 později použitých pro ozvučení do Berlína přemístěného Bundestagu. Historie značky Beyerdynamic tím ale nekončí, právě naopak. Na obrovský úspěch a renomé řady TG-X se firma snaží navázat sérií cenově dostupnějších mikrofonů řady Opus, která je navržená tak, aby utvořila kompletní sadu mikrofonů pro všechny hudební aplikace od zpěvu po bicí nástorje. Firma ale myslí i na průvodce, ve stejném roce jako řada Opus (tedy v roce 2000) spatřil světlo světa i první průvodcovský systém Beyerdynamic TTS30. Neusnul ale ani vývoj na poli konferenční techniky, o rok později firma uvedla další dlouho vyvíjenou novinku, digitální bezdrátový konferenční systém MCW Digital s kódovaným přenosem znemožňijícím odposlech.

Mikrofony Beyerdynamic jsou čím dál tím častěji používány v rámci stavební akustiky pro monitoring dění v mídtnosteh a podobně, proto se firma rozhodla uvésti na trh řadu mikrofonů na husím krku, které jsou navrženy s ohledem na požadavky architektů. Typickými představiteli těchto mikrofonů jsou modely SHM 200 a SHM 800 jež byly uvedeny do prodeje v roce 2002. Zákazníkům z řady nahrávacích studií byl v témž roce představen kondenzátorový tužkový mikrofon MC930, který si rychle začal získávat své příznivce vynikající kvalitou a přiměřenou cenou. Povedená série mikrofonů Opus se v roce 2003 dočkala významné inovace v podobě systému ACT (“Automatic Channel Targeting“), který byl vestavěn do všech bezdrátových mikrofonů pracujících v pásmu UHF. Pro jednaní sály, soudy a konferenční místnosti byl o rok později, v roce 2004, uveden sofistikovaný software Steno-S, který slouží pro vedení a přepis záznamů z jednání.

Ani v dnešních dnech neopouští firmu Beyerdynamic inovátorské snahy. Důkazem budiž roky 2006 a 2007 kdy uvádí na trh hned tři revoluční novinky. Nejprve je to ve studiové technice vícekanálový poslechový systém Headzone, který s pomocí výkonné simulace, snímání pohybu hlavy posluchače a kvalitních sluchátek vytváří absolutně přesvědčivou iluzi poslechu vícekanálového systému v reálné místnosti. Druhá novinka přichází z oboru konferenční techniky a jedná se o konferenční systém Revoluto, vybavený unikátním array mikrofonem. Výhodou tohoto řešení je elegantnost (nikde netrčí les mikrofonů) ale také věrnost a přesnost snímání i vzdáleného řečníka při zachování výborného odstupu od zpětné vazby. DO třetice zatím poslední novinkou, uvedenou v roce 2007 je nová vlajková loď řady bezdrátových systémů Opus, typ Opus900. Je kompletně navržen doborníky společnosti a kromě pohodlí akumulátorů s přímým nabíjením skýtá i modulárnost řešení v podobě výměnných hlav s různými mikrofonními vložkami.

Možnosti doručení po ČR | Více informací o doručení zde
Osobní odběr (prodejna Ostrava - Poruba)ZDARMA
Zboží si můžete bezplatně vyzvednout na prodejně Muzikant.cz v Ostravě-Porubě
Obchod poblížDopravné a balné 60 Kč + Platba na dobírku 30Kč
Výdejní místo Zásilkovna.czDopravné a balné 75 Kč + Platba na dobírku 30Kč
Česká pošta (Balík do ruky)Dopravné a balné 90 Kč + Platba na dobírku 30Kč
GLS KurýrDopravné a balné 85 Kč + Platba na dobírku 20Kč
Výdejní místo Balíkovna.czDopravné a balné 60 Kč + Platba na dobírku 30Kč

Zboží můžete zaplatit :

Prodejna Ostrava-Poruba zavřena
Otevírací doba zde
Skrýt